HIZLI MENÜ

HAKKIMIZDA

1996 yılında kurulan firmamız aynı yıllarda GOODYEAR T.A.Ş ile yola başlayarak 1997 yılında TIRSAN TREYLER A.Ş ile talaşlı imalat ve otomotiv yedek parça yan sanayii ve AR-GE çalışmalarıyla yola devam etmiştir.

2000 yılına gelindiğinde ise YEKSAN TREYLER A.Ş’nin talaşlı imalat ve AR-GE çalışmalarına öncülük yaparak 2001 yılında OTOKAR A.Ş OTOMOTİV savunma sanayi yedek parça imalatıyla AR-GE çalışmaları hizmetlerine devam etmiştir. 2008 yılında TEMSA GLOBAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş ve BİN JABR GROUP LTD. ŞTİ. ile birlikte AR-GE çalışmaları, imalat ve yedek parça ihracatı yapmıştır.

900 m² kapalı alana sahip Sakarya’daki fabrikamızda otomotiv yan sanayi yedek parçaları imalatına CNC işleme merkezi, kaynak, boru büküm, Abkant büküm, Revolver, Üniversal Torna ve Freze tezgahlarımızla devam etmekteyiz. TÜR MAKİNA imalat fabrikamızın kapalı alanının genişletilerek makine parkımızın da yenilenmesiyle otomotiv sektörüne daha kaliteli, daha hızlı hizmet vermeye başlamış olmanın haklı gurunu taşımaktadır.

Firmamız otomotiv sektöründeki kaliteli çalışmalarıyla OTOKAR A.Ş. tarafından 2002, 2004 ve 2010 yıllarında Çözüm Ortaklığı plaketlerine layık görülmüştür.

Firmamız imalat sektöründeki yerini koruyabilmek ve hizmet kalitesini daha ileriye götürebilmek adına 2010 yılında ISO 9001:2000 belgesini almış ve her yıl düzenli olarak belgelerini yenilemektedir.

Firmamızda bulunan üretim ve AR-GE personellerini her yıl düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmakta ve personel eğitimlerine önem vermektedir.

Hedefimiz dünya ülkeleriyle yarışmakta olan otomotiv ve sivil savunma sanayinde Otomotiv yan sanayisi olarak kalite ve hizmette en iyisi olmaktır.

İstiklal Mahallesi Anadol Sokak No: 4 SERDİVAN / SAKARYA Tel: 0 (264) 279 01 56