HIZLI MENÜ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider kuruluş olmayı hedeflemiş olan TÜRMAKİNA olarak, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilinciyle, müşterilerine en yüksek faydayı sağlayarak, üretimini ve Ar-Ge’sini yaptığı ürün ve hizmetleriyle ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Toplam Kalite Yönetimi

Toplam Kalite Yönetimi (TKY) anlayışımız; işletmemizde çalışanların aktif katılımıyla, müşteri odaklı çalışma prensibiyle tüm faaliyetleri sürekli iyileştirerek, müşteri bağlılığının sağlanmasına odaklıdır.

Kalite yönetimimizin temel ilkeleri;

- Savurganlıkları önleme
- Verimliliği arttırma
- Kaliteyi arttırma
- Maliyetleri düşürme
- İşlem zamanlarını kısaltma
- Sürekli iyileştirme ve gelişme

TÜR MAKİNA olarak tüm bilgi birikimimizle, birlikte yaşadığımız çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek, ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizi memnun etmenin gayreti içinde, Ar-Ge çalışmalarıyla sürekli geliştirme ve yenilik peşinde olduk. Ferdi başarı yerine takım çalışmasını ön plana çıkararak sıfır hatayla üretim gerçekleştirmek her zaman hedefimiz olmuştur. İnsana ve çalışana saygı, sevgi ve güven temel ilkemiz olmuştur. Yöneticilerinden işçilerine kadar herkesin eğitimine büyük önem veren, belirli aralıklarla işletmemizde seminerler düzenleyerek eğitim seviyemizi yükselttik.

TÜR MAKİNA olarak dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri son derece yakından takip ederek uygulamıştır. İşletmemiz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde üretim ve hizmetlerindeki tüm aşamaları belirleyerek işletmenin kullanma kılavuzunu oluşturmuştur. Kalite Yönetim Sistemi’yle her defasında aynı başarılı sonuçları almayı hedeflemekteyiz. ISO 9001 belgemiz kuruluşumuzun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğunu ve dolayısı ile kuruluşumuzun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin güvencesini belirlemektedir. Belgemiz kuruluşumuzun ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğini göstermektedir.

İstiklal Mahallesi Anadol Sokak No: 4 SERDİVAN / SAKARYA Tel: 0 (264) 279 01 56